Uludağ Ekonomi Zirvesi başladı

0

TÜRKİYE’nin en önemli ekonomi buluşmaları arasında yer alan Capital ve Ekonomist Dergileri’nin organizasyonunda, Garenta ana sponsorluğunda düzenlenen Uludağ Ekonomi Zirvesi’nin 5’incisi başladı.

Grand Yazıcı Otel’de gerçekleştirilen ve 2 gün sürecek zirvenin açılına Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hanzade Doğan Boyner ile çok sayıda iş insanı katılıyor. Uludağ Ekonomi Zirvesi, ulusal ve uluslararası arenada ekonomiye yön veren 80’e yakın iş insanın konuşma yapacağı zirvede, 2023 projeksiyonunda sanayiciler için yarının rekabetçi sektörleri, sanayinin geleceği ve Endüstri 4.0 konuları ele alınacak. ‘Türkiye 2023: Büyüme Nereden Gelecek?’ sorusunun cevabının aranacağı zirvede, global marka yolculuğunda yatırımları ile iş dünyasının en önemli isimlerinin dünyada geldiği nokta konuşulacak.

‘ Girişimcilik 2016: Hayalden gerçeğe’ başlıklı oturumda girişimci iş insanlarının deneyimlerinin paylaşılacağı Uludağ Ekonomi Zirvesi’nde dijital ekonomi ve büyüme stratejileri konuları da ele alınacak.

 

Paylaş

Yorum yapabilirisiniz

4 + 2 =